Важливо знати і пам'ятати, що після установки ГБО реєстраційні документи на автомобіль потрібно поміняти. При цьому вносяться зміни в техпаспорт про переобладнання авто. Зазвичай вся процедура займає 1 день.

 Ми надаємо весь потрібний пакет документів, для подання їх у ДАІ. Ви отримуєте від нас сертифікат ГБО, акт відповідності, що підтверджує безпеку проведеного переобладнання авто і документ про проведення певного виду робіт з автомобілем. Пам'ятайте, що термін дії таких документів 10 днів. Само собою, за переоформлення документів у ДАІ потрібно буде заплатити.

При установці ГБО у нас Вам не потрібно буде доплачувати за необхідний пакет документів для перереєстрації ТЗ, він буде виданий безкоштовно!

У випадку якщо Ви встановили ГБО самостійно в гаражі, або придбали автомобіль з встановленим та незареєстрованим ГБО, про що може свідчити відсутність відмітки у техпаспорті, то ми проведемо перевірку відповідності вимогам технічних умов і технічної документації виробника обладнання, перевіримо герметичність системи, при необхідності зробимо регулювання і видамо пакет документів для реєстрації ГБО в МРЕВ. Дана послуга вже є платною!

Цікаво, що в країнах ЄС при переході на газ уряд не тільки не обкладає водіїв додатковим збором, а й дає знижки при реєстрації, а також звільняє від сплати транспортного збору.